My to dáme!

11.12.2020, 13:00 - 14:00
ONLINE

ZDARMA

Pro úspěch firmy je dobrý výkon lidí podmínkou. Chceme více, lépe a radostněji! Jak to jde dohromady? Kdy přidat a kdy raději zvolnit?

Pokud má vaše firma prosperovat je důležité, aby lidé v ní pracovali produktivně nebo byli dokonce nejlepší v tom, co dělají. Orientace na výkonnost je proto často součástí firemní kultury. Dopředu nás žene radost z dobře udělané práce, ocenění kolegů, šéfa a v neposlední řadě i finanční odměny. Kromě motivace však potřebujeme také schopnosti, určitou kondici a dobré podmínky.

Jak s tím vším zacházet? Kde je nutné tlačit na výkon a kdy je nutné ubrat? A jak se naučit to rozlišovat a nereagovat automaticky? 

Více se dozvíte na další online hodinovce z cyklu Netradiční řešení tradičních problémů.

Podívejte se s námi na situace, které všichni známe a zažíváme. Běžná řešení stojí hodně energie a nepřinášejí vždy očekávaný výsledek. Co tedy dělat jinak? Co není vidět a přesto silně ovlivňuje naši snahu s problémem hnout?  

Představíme si případovou studii a budeme o ní diskutovat. Společně získáme nový úhel pohledu na situace, se kterými to dnes není snadné, probereme tradiční a netradiční přístupy k řešení.  

Pojďte s námi námi sdílet své zkušenosti a nápady a nechte se inspirovat nápady druhých!

Webinářem vás provede Irena Konečná a Alena Jáchimová.

Nadcházející akce

27.06.
Jak probíhá změna firemní kultury doopravdy?
Workshop o firemní kultuře plný zkušeností a příkladů z praxe, které mohou inspirovat vaši práci s kulturou. Nejde o utopii, teorii ani prezentaci toho, jak skvělé je to jinde. Chceme ukázat, co funguje a může fungovat právě ve vaší firmě. Workshopem vás provede Irena Konečná, zakladatelka INFK a zkušená vrcholová HR manažerka Hanka Nedbalová, které společně na jedné takové kulturní změně pracovaly.

Chcete mít přehled? Přihlašte se do našeho newsletteru:

Podobné události