Kdo je tu “ten divnej”?

28.1.2021, 17:30 - 18:30
ONLINE

ZDARMA

Zaběhnutý běh firmy občas vykolejí nenadálá událost. Najednou něco nefunguje stejně, něco nesedí nebo někdo nazapadá...

Pracovní týmy se často po nějaké době ustálí v zaběhnutém rytmu.  A vlastně je jedno zda se je to rytmus podobný ukolébavce nebo kvapíku. Vše běží ve vyjetých kolejích a stává se normou - běžnou součástí našeho pracovního života. Jde o způsoby, jakým věci děláme u nás - o firemní kulturu. Pak se ale něco stane. Někdy je to pandemie, jindy prostě jen do týmu nastoupí nový člověk. 

Jak to ovlivní tým a jeho další práci? Jaká jsou rizika? A jak takové výzvě čelit? Které příležitosti by bylo škoda opomenout? 

Dozvíte se na další online hodinovce z cyklu Netradiční řešení tradičních problémů

Podívejte se s námi na situace, které všichni známe a zažíváme. Běžná řešení stojí hodně energie a nepřinášejí vždy očekávaný výsledek. Co tedy dělat jinak? Co není vidět a přesto silně ovlivňuje naši snahu s problémem hnout?  

Představíme si případovou studii a budeme o ní diskutovat. Společně získáme nový úhel pohledu na situace, se kterými to dnes není snadné, probereme tradiční a netradiční přístupy k řešení.  

Pojďte s námi námi sdílet své zkušenosti a nápady a nechte se inspirovat nápady druhých!

Webinářem vás provede Irena Konečná a Alena Jáchimová.

Nadcházející akce

27.06.
Jak probíhá změna firemní kultury doopravdy?
Workshop o firemní kultuře plný zkušeností a příkladů z praxe, které mohou inspirovat vaši práci s kulturou. Nejde o utopii, teorii ani prezentaci toho, jak skvělé je to jinde. Chceme ukázat, co funguje a může fungovat právě ve vaší firmě. Workshopem vás provede Irena Konečná, zakladatelka INFK a zkušená vrcholová HR manažerka Hanka Nedbalová, které společně na jedné takové kulturní změně pracovaly.

Chcete mít přehled? Přihlašte se do našeho newsletteru:

Podobné události