Jak probíhá změna firemní kultury doopravdy?

27.6.2023, 09:00 - 17:00
IMPACT HUB PRAHA, Drtinova 10, Praha, Hlavní město Praha, CZ, 150 00, Praha, 16000, mapa

Pečovat o firemní kulturu je v mnoha firmách nepsanou nebo i psanou náplní pracovní role HR. Když jde o firemní kulturu, tak nějak se čeká, že “s tím” HR pomůže nebo “to” přímo zajistí.HR má přitom odpovědností už tak dost. Práce, kterou odvádí, nemá často pro zbytek firmy prioritu (pokud nejde o mzdy), někdy je až přímo neviditelná.

Stejně jako je firemní kultura - cosi neviditelného, za co prý nese odpovědnost HR.

Jenže právě v tomhle je zakopaný pes. Jak může nést pouze HR odpovědnost za něco, co si vytváří celá firma? A může tedy HR něco takového ovlivnit, když už za to nese odpovědnost? Co se s tím dá dělat?

V éteru se to hemží akcemi, kde se firmy bijí do prsou jak díky kultuře vydělali, jak jsou zaměstnanci na vrcholu spokojenosti, nebo jak kultura sní strategii k snídani. Inspirací z reálných kulturních změn se vším dobrým i špatným je však pomálu.

Proto jsme se rozhodli uspořádat tento workshop a sdílet “Jak probíhá změna firemní kultury doopravdy”

Podělíme se s vámi o zkušenosti z českého i zahraničního terénu, který už několik let prošlapáváme. Nasdílíme best practices, ale i faily a překážky. I když máme své osvědčené postupy, každá kultura je jiná a jedinečná a někdy je nutné přizpůsobit tempo, komunikaci nebo prostě reagovat jinak než obvykle. A to má svá úskalí, o kterých je dobré vědět.

Irena Konečná, zakladatelka INFK a zkušená vrcholová HR manažerka Hanka Nedbalová spolupracovali na jedné takové kulturní změně a spolu vás i provedou tímto workshopem Získáte unikátní know-how od Hanky, která v roli HR manažerky na vlastní kůži zažila náročné spojování na první pohled podobných ale kulturně velmi odlišných globálních firem.

Workshop je nabitý zkušenostmi a praktickými příklady, které vás mohou inspirovat pro práci s kulturou právě u vás. Nejde nám o utopii, teorii ani prezentaci toho, jak skvělé je to jinde. Chceme ukázat co funguje a může fungovat právě ve vaší firmě se všemi jejími specifiky.
 

Program:
 

  • Kulturní změna z pohledu HR manažera
  • Role HR v práci s kulturou
  • Zkušenosti z terénu - top learnings
  • Jaká udělátka a nástroje pomáhají?
  • S jakými daty pracujeme a jaká chybí?
  • Co přináší kulturní změny ve firmě a jak to ukázat ostatním?
  • A co já? Co potřebuji? Jak pracovat s firemní kulturou v HR roli a nevyhořet?
  • Prosecco nebo domácí limonády

 

Těšíme se na vás od 9.00 - 17.00 

 

Cena 2.900 Kč 

 

Abyste měli své místo na workshopu jisté, stačí vyplnit formulář níže.